خدمات مجالس برگزاری همایش و سمینار

موسسات بسيار زيادي در زمينه تشريفات مجالس وجود دارند ، که اکثر آنها در مناطق غرب تهران واقع شده اند ، تقريبا نود درصد از اين موسسات متمرکز بر برگزاري مراسم عروسي و تشريفات عروسي هستند و تقريبا از ده درصد باقي مانده به صورت تخصصي برگزارکننده همايش و سمينار ، افتتاحيه ، کنگره ، جشنواره ، سمپوزيوم ، کنفرانس و نمايشگاه هاي داخلي و بين المللي مي باشند . در نهايت تعداد انگشت شماري هم به صورت تخصصي به فعاليت در زمينه تشريفات ديپلماتيک سفارتخانه ها و تشريفات تجاري مشغول هستند .
در ميان موسسات برگزار کننده همايش و سمينار به جرات مي توان گفت که فقط درصدي از آنها مجوزهاي لازم براي فعاليت اعم از شماره ثبت ، کد اقتصادي ، جواز ، تابلو براي فعاليت هاي خود را دارند و الباقي موسسات هيچ يک از اين مجوزها را براي فعاليت ندارند .
براي برگزاري همايش و سمينار ، برگزاري کنفرانس ، کنگره ، سمپوزيوم و نمايشگاه هاي بين المللي و داخلي موسسه خدمات مجالسي را انتخاب کنيد که از سوابق خوب و همچنين داراي مجوزهاي لازم براي فعاليت باشد .
معمولا براي برخي برنامه هاي همايش و سمينار به ويژه مراسم هاي افتتاحيه فرصت خيلي کمي پيش رو داريد . در اين موارد خودتان بيشترين زمان را براي نظارت بگذاريد و از يک شرکت حرفه اي در اين زمينه بايد استفاده کنيد . در اين مواقع ميزان هزينه ها را هم خيلي مدنظر قرار ندهيد ! بگذاريد مراسم تان آبرومندانه برگزارشود .
براي برگزاري همايش و سمينار ، کنفرانس و مراسم هاي افتتاحيه به دقت موسسه خدمات مجالس و تشريفات مجالس مربوطه را در زمينه برنامه ريزي و نظم بايد مورد بررسي قرار دهيد . شرکت هاي معتبر تشريفات مجالس و خدمات مجالس حتما ليستي از مشتريان را به شما اعلام خواهند کرد . با مشتريان قبلي اين موسسات تماس بگيريد و از نقاط قوت و ضعف آنها مطلع بشويد .
حتما قبل از انتخاب موسسه خدمات مجالس و تشريفات مجالس براي برگزاري همايش و سمينار از تعداد خدمات برگزاري و چگونگي خدمات موسسه سوال کنيد .
براي برپايي يک همايش يا جشنواره موفق موارد زير بنا بر صلاحديد و نياز برنامه شما لازم مي باشد .
. تجهيز لوازم داخل غرفه
. ارائه خدمات الکترونيک ( سيستم مديريت الکترونيک کنگره )
طراحي و صدور کارت هاي سينه هوشمند
. تهيه نرم افزار و ارائه پوسترهاي الکترونيکي
. سيستم کنترول ارئه مقالات به هنگام برگزاري و تهيه لوح فشرده
. پخش و ارئه خدمات اداري ( فاکس ، تبلت ، لپ تاپ ، کامپيوتر و ...
. انواع پوشش هاي کف
. سيستم گرمايش و سرمايش
. تجهيز ، تزيين و گل آرايي مراسم
تشريفات مجالس و خدمات مجالس با داشتن بيش از يک دهه سابقه حرفه اي در کيترينگ و توانايي پذيرايي و خدمات روزانه 4000 نفر به ميهمانان همايش ها و سمينار ها را دارا مي باشد . اين موسسه امکانات اجراي غرفه ها و سازه هاي نمايشگاهي ، راه اندازي سيستم صوتي و نوري ( برق ، روشنايي و نور پردازي ) را دارا مي باشد .
خدمات مجالس عروسي و تشريفات مجالس روبان سرخ با بهره مندي از روش هاي طراحي روز دنيا و به کار گيري از نيروهاي مجرب و متخصص به شما کمک مي کند تا به ايده آل ترين مراسم خود برسيد و از آن لذت ببريد .
منبع: روبان سرخ 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی