برگزاری مجالس عروسی شیک

بدون ترديد ازدواج و انجام تشريفات عروسي با خاطرات خوب و به صورت رويايي آرزوي هر عروس و دامادي است. يک مراسم عروسي شيک و خاطره انگيز داراي چند نکته ساده اما مهم مي باشد که ما قصد داريم شما را با تعدادي از اين نکات طلايي و کليدي آشنا سازيم.

زمان برگزاري جشن
اولين و مهمترين نکته در برگزاري مجالس عروسي انتخاب موعد و زمان جشن عروسي شما مي باشد. اگر احيانأ زمان برگزاري جشن شما يکي از اعياد و يا روز هاي خاصي است و قصد داريد جشن شما در تالاري با شکوه يا باغي زيبا بر پا گردد بايد هر چه سريعتر نسبت به رزرو تالار يا باغ اقدام نماييد .
تاريخ عروسي بر هزينه ها اثرگذار است. به عنوان مثال هزينه اجاره تالار در روزهاي خاص و تعطيلات با روزهاي عادي متفاوت مي باشد، با اين حال تالارهاي شيک و باغ هايي هم وجود دارند که در عين زيبايي فوق العاده هزينه منصفانه اي هم دارند. ضمنا يادتان نرود اگر مهمان راه دور داريد روزهاي تعطيل را براي جشن خود انتخاب کنيد.

 

 

تعيين محل برگزاري عروسي
باغ يا تالار هيچ فرقي نمي کند جشن عروسي شما بايد در عين ساده بودن در مکاني مناسب و زيبا برگزار شود، البته توافق عروس و داماد بر سر محل برگزاري و بودجه نيز در نظر گرفته شود.
از جمله نکاتي که بايد در تعيين محل برگزاري جشن در نظر گرفته شود، تعداد ميهمانان، فصل برگزاري عروسي، آب و هواي منطقه، مسافت، فرهنگ و آداب و رسوم خانواده هاست که در تصميم گيري شما در تعيين محل برگزاري عروسي تاثير گذار است. براي رفاه حال مهمانان خصوصا در فصل زمستان بايد پارکينگ مناسب نيز در نظر گرفته شده باشد.

کيفيت پذيرايي و شام عروسي
همه انتظار دارند که در شب مراسم عروسي شما خوب پذيرايي شوند، پس کيفيت پذيرايي شما بسيار مهم است. سرو نوشيدني مناسب فصل، شکوه خاصي به مجلس شما مي دهد. اگر با مشکل بودجه روبرو هستيد توصيه مي شود تعداد مهمانان را کمتر کنيد و بر کيفيت غذاي خود بيفزاييد. براي داشتن مجالس عروسي شيک بهترين سرويس ها را به مهمانان خود تقديم کنيد. ليستي از فهرست مهمانان خود تهيه کنيد به علاوه يک ليست از مهمانان رزروي هم داشته باشيد. هميشه در نظر داشته باشيد که تعداد مهمانان نوساناتي دارد، يعني ممکن است به تعداد مهمانان افزوده و يا بالعکس کم شود.

بهتر است در انتخاب نوشيدني ها کمي سليقه به خرج داد و به جاي استفاده از چاي در تابستان از آب پرتقالي خنک و در زمستان از چاي،قهوه و نوشيدنيهاي داغ و مطبوع استفاده نماييد.
تهيه ميوه و شيريني از طرف برخي از موسسات خدمات مجالس عروسي تقبل مي گردد، شما مي توانيد با در نظر گرفتن سليقه خود و ميهمانان منو مورد نظر خود را سفارش دهيد و با يک پذيرايي مطابق ميل و سليقه مهمانانتان شبي خاطره انگيز را رقم بزنيد. به طور مثال چند نوع نوشيدني سرو کنيد تا مهمانان مطابق با ذائقه خود از ميان آن ها انتخاب کنند. همه اين ها مستلزم يک برنامه ريزي عالي قبل از مراسم عروسي است.

تزيين و طراحي دکوراسيون
مي توانيد براي تزيين محوطه از گلدان هاي شيک و کوچک در جاهاي مختلف استفاده نماييد در تزيين و طراحي از پرده هاي مختلف و يکرنگ استفاده نماييد تا بر زيبايي دکوراسيون شما افزوده گردد. از روميزي با پارچه هاي شيک و طرحدار زيبا استفاده نماييد تا براي هميشه در ذهن مهمانانتان نقش ببندد. پس سعي کنيد از بهترين تشريفات عروسي و مراکز خدمات عروسي استفاده کنيد که به شيک بودن لوازم و رضايت عروس و داماد اهميت مي دهند.

گل آرايي و تزيين جايگاه عروس و داماد و ماشين عروس

تزيين جايگاه عروس و داماد فراموش نشود چرا که همه چشم ها به جايگاه عروس و داماد دوخته مي شود و در تمامي عکس ها و فيلم هايي که لحظات شاد عروس و داماد را ثبت مي کنند خاطره ساز مي شود.

مطابق با زمان و فصل برگزاري جشن عروسي مي توانيد از گل هاي زيباي بهاري در فصل بهار يا برگ هاي زيباي پاييزي در فصل خزان بهره بگيريد و زيبايي فصل را در تزيين جايگاه عروس و داماد يا ماشين عروس انعکاس دهيد.

فيلم برداري مراسم و عکس برداري از مراسم عروسي
ثبت روياهاي شما و لحظات شاد و خاطره انگيز در زندگي مشترک بستگي به مهارت فيلم بردار و عکاس دارد پس سعي کنيد با مشورت افراد با تجربه انتخابي سنجيده و مناسب داشته باشيد. آتليه هايي که با پس زمينه هايي شيک و زيبا لحظات شاد شما را در قاب تصوير ثبت مي کنند گزينه خوبي هستند.در اين زمينه ميتوانيد آلبومهاي مختلف با تم هاي متفاوت را بررسي کنيد و تمهيدات لازم فراهم نماييد.

انتخاب لباسي ساده و در عين حال شيک و زيبا
نکته مهم ديگر انتخاب يا دوخت لباس مناسب عروس و داماد مي باشد که برنامه ريزي به موقع و مناسب مي تواند بهترين لحظات پيوند وشروع زندگي مشترکتان را براي شما و مهمانانتان جذاب و به ياد ماندني نمايد. لباس زيبا و برازنده مي تواند شکوه خاصي به مجلس عروسي شما بدهد. 

خدمات و محصولات تولیدی