دانستنی های عروس و داماد

امروزه برگزاری باشکوه مراسم نامزدی ، عقد یا عروسی خواسته بسیاری از زوج های جوان است. مراسمی با هزینه معقول ، منظم و به یاد ماندنی که خاطره ای تکرار نشدنی در ذهن ها بر جای بگذارد. هر فرد تا قبل از ازدواج و شروع زندگی مشترک ، دغدغه و رویایی خاص نسبت به چگونگی اجرای مراسم عروسی در سر دارد.
برگزاری خاطره انگیز مراسم عروسی به موارد متعددی بستگی دارد که برای انتخاب هر یک و چگونگی اجرا و هماهنگی های لازم بین آنها باید از قبل برنامه ریزی دقیقی انجام داد و برای لحظه به لحظه این شب رویایی نقشه ای زیبا ترسیم کرد.
آنچه باید عروس و داماد بدانند !
در این مقاله سعی بر آن است تا با در نظر گرفتن جوانب مختلف نگاهی کارشناسی به این موضوع داشته باشیم و به مواردی که زوجین قبل از برگزاری مراسم باید بدانند ، به اختصار اشاره کنیم ، آنچه مطالعه خواهید کرد، تجربه صدها عروسی موفق است. بنابراین کمک زیادی به شما خواهد کرد.
از مراسم خواستگاری و خرید طلا و جواهر که در مقالاتی جدا به بطور مفصل به آنها خواهیم پرداخت اگر بگذریم موارد ذیل از اهمیت بالایی برخوردار هستند :
انتخاب موسسه خدمات مجالس یا همان تشریفات مجالس (کترینگ) :
خیلی سخت است اگر بخواهیم مدیریت جشن به این بزرگی را به تنهایی بپذیریم و بدون استفاده از تجربیات یک مجموعه قابل اعتماد شب خوب و بی استرسی را سپری کنیم . میهمانان شما انتظار دارند در این شب بزرگ و رویایی زندگی شما به خوبی پذیرایی شوند و عروس و داماد بدون استرس و خندان می خواهند . با توجه به این نکته از نظر ما مهم ترین کار بعد از انتخاب همسر! انتخاب تشریفات عروسی است. این کار را باید با دقت و حوصله زیاد انجام دهید. زیرا در چند سال اخیر موسساتی ناشی و بدون تجربه کافی در این زمینه مشکلات عدیده ای را برای زوج های جوان به وجود آورده اند. که اغلب با شعار قیمت های ارزان و باور نکردنی سعی بر مجاب کردن زوج های جوان دارند.
توصیه ما به شما این است که در این زمینه از راهنمایی و مشاوره دوستان خود استفاده کنید، در اینترنت تحقیق کنید، حتی به همین جا بسنده نکنید ، لذا موسسه ای را جهت مشاوره مراسم عروسی انتخاب کنید که امین و مورد اعتماد باشد. از نزدیک مراسم آن خدمات مجالس را ببینیدو حتما به مولفه های زیر دقت کنید:
گل آرایی زیبا و منحصر به فرد بر سر میزها ، ورودی و جایگاه عروس و داماد
کادر پذبرایی و پرسنل تشریفات مجالس : مرتب بودن ظاهر کارکنان موسسه تشریفات مجالس و برخورد و هماهنگی آنها با هم و با میهمانان مراسم عروسی از نکات مهم می باشد.
طعم ، کیفیت و تنوع و چیدمان غذاها در شام عروسی ، دسر عروسی
پذیرایی شامل آبمیوه ها، میوه و شیرینی با کیفیت و سرویس دهی مناسب
جایگاه عروس و داماد : فراموش نکنید که چشم ها به این نقطه دوخته شده بنابر این جایگاه زیبا عروس و داماد و عکس هایی که کنار شما در این جایگاه به یادگار می ماند از اهمیت خاصی برخوردار است
امور جانبی از جمله سفره خانه سنتی ، آتش بازی ، نور پردازی مجلس عروسی ، بازارچه ، انواع چیدمان مبل و دکور سالن عروسی نیز از جمله خدماتی هستند که می توان نیم نگاهی به آن داشت.
انتخاب باغ عروسی و سالن برگزاری مراسم عروسی:
از آنجا که تمامی هماهنگی ها و رزرو موارد دیگر از قبیل آرایشگاه، آتلیه و موزیک به تاریخ رزرو باغ بستگی دارد، بهتر است که در مرحله بعد باغ و سالن عروسی خود را با مشورت موسسه خدمات مجالس یا کترینگ عروسی انتخاب کنید. معیارهای خود از قبیل زیبایی باغ ، دیزاین باغ ، مسیر باغ ، قیمت و دسترسی راحت میهمانان را با تشریفات مجلس خود در میان بگذارید تا او بر اساس خواسته شما ، گزینه های مناسب را به شما معرفی کند و با هم از این باغ ها و سالن ها دیدن کنید تا باغ یا سالن مورد نظر خود را بیابید. بررسی کنید که کدام یک را میخواهید ؟ باغ اطراف تهران ، باغ عروسی نزدیک تهران ، تالار پذیرایی عروسی ، یا ویلای عروسی ؟
فیلم برداری مراسم و عکس برداری مراسم ( آتلیه عکس و فیلم عروسی ) :
ترسیم رویاهای شما و ثبت این لحظات خاطره انگیز در زندگی مشترک شما، بستگی به یک تیم حرفه ای عکس و فیلم دارد. پس سعی کنید با مشورت و راهنمایی افراد با تجربه بهترین انتخاب را داشته باشید. به دنبال آتلیه های خوشنام باشید ، نمونه کارها را ببینید و مقایسه کنید . در رابطه با تعداد دوربین ها و نوع فیلمم برداری مجلس و قیمت فیلمبرداری عروسی تحقیق کنید .
انتخاب یا دوخت لباس عروس و داماد:
در حال حاضر مزون ها و فروشگاه های بسیاری برای تمام سلایق در سطح شهر تهران و شهرستان ها وجود دارد که می توانید با دقت و حوصله لباس رویایی خود را در آنها بیابید. در آینده مقاله ای در زمینه انتخاب لباس عروس و خرید لباس عروسی در سایت قرار می دهیم.مزون لباس عروس در تهران
انتخاب آرایشگاه مناسب :
برای انتخاب حتما در روزهای پنج شنبه و جمعه سری به آرایشگاه هایی که کاندید کردید بزنید و از نزدیک عروس ها را ببینید ، 
موزیک :
یک موزیک خوب آنچنان می تواند نقش مهمی در مراسم شما ایفا کند که گاه اگر معایبی هم در مراسم هست به چشم نیاید. برای انتخاب یک موزیک با کیفیت ، ابتدا به تجربه اجرای گروه و خواننده و کیفیت نوازندگان آن و انتخاب آهنگ ها توجه کنید و این را در نظر بگیرید که هیچ گاه تعدد و کثرت نوازندگان دلیلی بر کیفیت اجرا نمی باشد .
انتخاب دسته گل عروس و گل آرایی ماشین عروس:
تزئین ماشین حامل عروس و داماد بایستی برازنده آنان باشد 
سفره عقد :
قبل از هر چیزی نمونه کار ببیند و دقیقا همان چیزی که مدنظر دارید را انتخاب کنید، اصلا خجالت نکشید، خوب تحقیق کنید و سفره عقد زیبا و متناسب با بودجه و سلیقه خود انتخاب نمایید. سفره عقد ساده و زیبا میتواند به شما و اطرافیان حس خوب آرامش را بدهد.

و در آخر به یاد داشته باشید که این مراسم فقط و فقط به خاطر شما برگزار شده است پس تا می توانید از آن لذت ببرید و به همسر خود در این روز زیبا و رویایی، آرامش هدیه دهید.
د

خدمات و محصولات تولیدی

بوقلمون سفید،وارد کننده جوجه بوقلمون و توزیع کننده جوجه بوقلمون یک روزه، جوجه بوقلمون یکماهه 
گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی، لیوان تبلیغاتی، چاپ روی لیوان کاغذی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم