بهترین خدمات عروسی در جهان

اولين خدمات عروسي زماني شکل گرفتند که کشورهاي اروپايي تصميم گرفتند بسياري از کارهاي خود را تخصصي کرده و هر يک را به بخش بخصوصي واگذار کنند. در اين ميان نيز مسئوليت هاي برگزاري جشن هاي عروسي خود را بر عهده خدمات عروسي گذاشتند. اين نحوه برگزاري مجلس عروسي، به تدريج در ساير نقاط جهان گسترش پيدا کرد. به طوري که امروزه شاهد رونق برگزاري مجالس عروسي در کشورمان ايران نيز هستيم. در گذشته زماني که قرار به برگزاري جشن بود، آن را کاملاً سنتي و در منازل برگزار مي کردند. در حالي که اکنون جشن هاي مجلل و باشکوه هستند که برگزار کردن آنها در خانه نه تنها مسئوليت زيادي را بر دوش خانواده تحميل مي کند، بلکه خارج از عهده آنان بوده و در نتيجه مراسم به شکل مطلوب برقرار نمي شود. خدمات عروسي در تمامي جهان شکل گرفته و همه سالن ها نيز شباهت زيادي به يکديگر دارند. به طوري که استفاده از يک آپشن جديد خدمات عروسي در يکي از کشورهاي غربي، تاثير زيادي در نحوه ارائه خدمات تالارهاي عروسي در ساير کشورها و از جمله کشور ما دارد. تشريفات مجالس

 

بهترين خدمات عروسي در جهان

به باور بيشتر هموطنان بهترين مجالس عروسي در کشورهاي غربي برگزار مي شود، در حالي که اين باور اشتباه است. چرا که خدمات عروسي همه يک شکل شده اند و تا حد زيادي تفاوت ها از بين رفته است. با اين حال مي توان ويژگي هاي بهترين خدمات عروسي در جهان را به صورت زير شرح داد:

قرار گرفتن خدمات مجالس در کنار باغ: يکي از مهمترين ويژگي خدمات مجالس در برخي از کشورها، قرار گرفتن سالن عروسي در کنار يک باغ زيبا با گياهان زيباست. اين باغ مي تواند هم مکاني براي تفرج مهمانان باشد و هم مکاني براي فيلمبرداري و ثبت تصاوير خاطره انگيز از عروسي و داماد.

کشتي سواري: قرار گرفتن برخي کشورها در کنار سواحل از قبيل کشور ترکيه، امکان کشتي سواري را نيز فراهم کرده است. اينکه قسمتي از مجلس عروسي درون يک کشتي برگزار مي شود و يا عروس و داماد بتوانند قايق سواري کنند نيز از جمله ويژگي هاي بهترين خدمات مجالس جهان مي باشد.

ارائه انواع غذاهاي بين المللي و دريايي: غذاهايي که در بهترين خدمات مجالس جهان، عموما از بين غذاهاي محبوب بين المللي و گاهي نيز غذاهاي دريايي است. وجود انواع دسر و سالا، نوشيدني هاي سرد و گرم و ... نيز در رديف ملزومات يک خدمات مجالس منحصر به فرد مي باشد.

کيک و شيريني: پذيرايي از مهمانان با کيک و شيريني پس از صرف شام نيز از ديگر آپشن هاي بهترين خدمات مجالس عروسي در جهان به شمار مي رود. کيک عروسي نيز که براي تمامي خدمات مجالس يکي از ضروريات است.

گل آرايي کامل مراسم: گل آرايي سالن مي تواند در قسمت هاي ورودي سالن، ميز ميهمان ها و ميز شام عروس و داماد باشد. وجود اين قسمت نقش زيادي را براي برگزاري جشن مجلل و باشکوه ايفا مي کند. در بهترين خدمات مجالس جهان، گل آرايي جز ملزومات است و جلوه خاصي را به سالن مي دهد.

جايگاه عروس و داماد: در بهترين خدمات مجالس جهان، جايگاه عروس و داماد به نحو چشم نواز و خيره کننده اي تزئين مي شوند. در کنار آن سفره عقد، دسته گل و ماشين عروس نيز از ديگر آيتم هاي بهترين خدمات مجالس در جهان به شمار مي روند.

 

ميهمانداران مجرب و متحدالشکل: وجود پرسنل آموزش ديده و مجرب با ظاهري متحدالشکل و زيبا يکي ديگر از ويژگي هاي بهترين خدمات عروسي در جهان مي باشد. در نظر گرفته لباس هاي شيک و متناسب با جشن عروسي براي تمامي کارکنان مي تواند جشن را باشکوه تر جلوه دهد.
ظروف غذا: ظروفي که در مهماني ها استفاده مي شود، تاثير زيادي بر نحوه ارائه خدمات دارد. بهترين خدمات عروسي در جهان از ظروفي استفاده مي کنند که زيبايي بيشتري داشته باشند. انواع ظروف بلور و پازلي مي تواند ميز غذاي مهمانان را زيباتر کند.
سرويس کامل مبلمان و صندلي: صندلي و مبلمان در تمامي خدمات مجالس وجود دارد. اما تفاوت آنها در بهترين مجالس خدمات جهان، زيبايي و لوکس بودن اين سرويس است. عموما در بهترين خدمات مجالس از صندلي ها و مبلمان هاي کلاسيک و مدرن استفاده مي شود.
کادر حرفه اي فيلم برداري و آتليه اختصاصي: تصويربرداري از جشن عروسي نيازمند تخصص و مهارت است. در بهترين خدمات مجالس در جهان، کادر فيلمبرداري به تمامي فنون و تکنيک هاي تصويربرداري تسلط کافي دارند.
نورپردازي و موزيک: مهيج شدن جشن عروسي نيازمند برخي آيتم هاي خاص است. از جمله نورپردازي که محيط سالن را زيباتر از آنچه هست، جلوه مي دهد. پخش موزيک نيز يکي ديگر از برنامه هاي هيجان آور در سالن هاي عروسي است. البته در بهترين خدمات مجالس دنيا، موزيک به صورت زنده و توسط موزيسين هاي سرشناس پخش مي شود. 

خدمات و محصولات تولیدی