درباره تشریفات مجالس

موسسات بسیار زیادی در زمینه تشریفات مجالس وجود دارند ، که اکثر آنها در مناطق غرب تهران واقع شده اند ، تقریبا نود درصد از این موسسات متمرکز بر برگزاری مراسم عروسی و تشریفات عروسی هستند و تقریبا از ده درصد باقی مانده به صورت تخصصی برگزارکننده همایش و سمینار ، افتتاحیه ، کنگره ، جشنواره ، سمپوزیوم ، کنفرانس و نمایشگاه های داخلی و بین المللی می باشند . در نهایت تعداد انگشت شماری هم به صورت تخصصی به فعالیت در زمینه تشریفات دیپلماتیک سفارتخانه ها و تشریفات تجاری مشغول هستند .
در میان موسسات برگزار کننده عروسی و مجریان برگزاری مراسم عروسی به جرات می توان گفت که فقط ده درصد از آنها مجوزهای لازم برای فعالیت اعم از شماره ثبت ، کد اقتصادی ، جواز ، تابلو برای فعالیت های خود را دارند و الباقی موسسات هیچ یک از این مجوزها را برای فعالیت ندارند .

از دیگر فعالیت های موسسات تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس عروسی می توان به برگزاری مراسم نامزدی و تولد ، سالگرد ازدواج ، جشن های فارغ التحصیلی ، مراسم ترحیم ، مراسم های افطار ، مراسم ولیمه ، جشن های مناسبتی و برگزاری میهمانی ها اشاره کرد .
خدمات عروسی و خدمات مجالسی که موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی می دهند ، عبارت است از معرفی ویلاها ، باغ های عروسی و سالن های برگزاری عروسی ، یا اگر باغ عروسی و ویلا و یا سالن عروسی برای خود داشته باشند اجاره باغ عروسی ، سالن عروسی و ویلا ، چیدمان سالن عروسی یا باغ عروسی ، دیزاین باغ عروسی و سالن عروسی ، گل آرایی ، شمع آرایی ، سفره عقد ،معرفی گرو های موزیک ، معرفی سالن های آرایش برای عروس و داماد ، دسته گل عروس ، اجاره و تزیین ماشین عروس ، تهیه و طبخ غذاهای ایرانی و فرنگی شامل انواع خوراک ها و خورشت ها ، انواع کباب ها،انواع نوشیدنی،انواع میان وعده ها،سرو و طبخ انواع فینگرفود ها ،سرو انواع سالاد و دسر ، طراحی جایگاه عروس و داماد ، محوطه سازی ، تهیه ظروف و انواع صندلی ،تهیه انواع کیک و شیرینی ، کارت عروسی،صوت و تصویر،معرفی فیلم بردار و عکاس ، نورپردازی ، نورآرایی سفره خانه سنتی ، میزآرایی ،آتش بازی وکافی شاپ ، مه سرد ، برنامه ریزی و پنل مراسم عروسی و … از جمله مهمترین خدماتی می باشدکه این موسسات تشریفاتی در قالب منو های متنوع با قیمت های مختلف و کیفیت های مختلف ارائه می دهند . موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی مهمانداران و پرسنل های مختلف برای ارائه خدمات عروسی خود را دارند ، توجه کنید که مهمانداران و پرسنل این موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس از پوشش حرفه ای و رفتار حرفه ای برخوردار باشند و همینطور به صورت تخصصی در این زمینه مشغول باشند . رفتار پرسنل مهماندار و سرویس دهی شان خیلی بیشتر از کیفیت غذا برای شما باید مهم باشد . چه بسیار موسسات تشریفاتی که حتی آشپزخانه صنعتی و کترینگ قوی دارند ولی پرسنل حرفه ای و آموزش دیده برای مهمانداری ندارند ، پرسنل موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس شامل پرسنل پذیرایی ، پرسنل نطافتی و خدماتی سرآشپز و ... هستند .
موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس دارای کیفیتهای مختلفی برای کیترینگ وشام عروسی شما می باشد ، که کیفیت کیترینگ و شام عروسی یکی از پارامتر های مهم در مراسم عروسی است . همه انتظار دارند که از بزرگترین و مهمترین شب مراسم عروسی شما خوب پذیرایی شوند ،کیفیت غذا و شام عروسی شما می بایست مناسب باشد و در کنر آن نوشیدنی های مناسب با توجه به فصل نیز مهم هستند . 

خدمات و محصولات تولیدی

بوقلمون سفید،وارد کننده جوجه بوقلمون و توزیع کننده جوجه بوقلمون یک روزه، جوجه بوقلمون یکماهه 
گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی، لیوان تبلیغاتی، چاپ روی لیوان کاغذی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم