نکات خیلی مهم برای آرایش عروس و آرایشگاه عروسی

هر عروسي در روز عروسي اش ، بيش از هر زمان ديگري در زندگي خود جلوي لنزهاي دوربين هاي عکاسي قرار مي گيرد .
بهتر است براي هر چه بهتر به نظر رسيدن در مقابل دوربين ها ، تمام تلاش خود را بکنيد. خدمات مجالس
در اين جا به چند نکته اساسي براي بهتر به نظر رسيدن شما ميپردازيم

نکات خيلي مهم براي آرايش عروس و آرايشگاه عروسي
1) آرايش را امتحان کنيد
حتما مدل موي روز عروسي را يک بار امتحان کنيد .
پيشنهاد ما اين است از ميان مدل موهاي پيشنهادي آرايشگر و يافته خودتان 3 مدل را برگزينيد و هر طور که شده آرايشگر را مجبور کنيد که آن ها را براي‌تان امتحان کند
لازم نيست مدل حتما به سرتان ثابت شود حالتي کلي از آن مي‌تواند شما را مجاب کند که اين مدل به شما مي‌آيد يا نه .

2) موي مصنوعي نگذاريد
اجازه ندهيد آرايشگر براي راحتي کار خودش موي مصنوعي به موهاي شما اضافه کند زيرا رنگ اين موها در زير فلاش دوربين‌ها کاملا با رنگ موي‌ خودتان متضاد مي‌شود و مهمان‌هايتان تصوير بدي را از شما به خانه مي‌‌برند .

3) براي امتحان تغييرات ، زمان اختصاص دهيد
هر ايده اي که براي آرايش مو و يا صورتتان در روز عروسي داريد ، حتما از سه ماه پيش از عروسي امتحان کنيد .
اگر دوست داريد موهايتان را هايلايت کنيد، کوتاه کنيد و يا مراقبت هاي پوستي بر روي پوستتان انجام دهيد ، حتما از سه ماه پيش از عروسي اين زمان را انتخاب کنيد .

4) تغيير عمده ايجاد نکنيد
تغييرات عمده همچون برنزه کردن ، برجسته کردن گونه ها و يا کوتاهي زياد مو را براي روز عروسيتان در نظر نگيريد .

شما مطمئن نخواهيد بود که اين تغييرات عمده برايتان مناسب خواهد بود . بدترين کار اين است که احساس کنيد تغيير بسيار بزرگي رخ داده و حتي شما تبديل به شخص ديگري شده ايد .

5) چيزهاي جديد را امتحان نکنيد
روز عروسيتان زمان مناسبي براي آزمايش چيزهاي جديد براي اولين بار نيست .

اگر تا به حال رژ قرمز و يا سايه دودي نزده ايد ، به هيچ عنوان آن را براي روز عروسيتان هم امتحان نکنيد .

6) از رژ لب و يا برق لب به تنهايي استفاده نکنيد
حتما بايد پيش از استفاده از رژ لب برق لب ، از خط لب استفاده کنيد تا ماندگاري رژتان بيشتر شود.

استفاده از رژ لب و يا برق لب به تنهايي باعث محو رژ يا برق لبتان خواهد شد

7) ابروهايتان را فراموش کنيد
اغلب آرايش ابرو مورد غفلت قرار مي گيرد . رنگ ابروهايتان را با رنگ موهايتان هماهنگ کنيد . پر کردن قسمتهاي خالي ابروهايتان را نيز فراموش نکنيد . اما مراقب باشيد ابروهايتان تحت تاثير آرايش چهره تان قرار نگيرد . مثلا به بهانه اين که آرايش چشمتان بايد بيشتر باشد ابروها را نتراشيد يا آنها را زيادي پهن و باريک نکنيد . هر قدر ابرو طبيعي‌تر باشد عروس زيباتر خواهد بود البته منظور اين نيست که ابروها را برنداريد بلکه از آرايشگرتان بخواهيد که ابروهايتان را نه خيلي باريک و نه خيلي پهن کند و طوري به آن‌ها فرم دهد که با چشم‌ها و صورتتان هماهنگ شوند . يک ابروي زيبا جذابيت چشم‌ها را چند برابر مي‌کند . همچنين تا جايي که امکان دارد دم ابرو را تيغ نزنيد چرا که از حالت طبيعي درمي‌آيد و چهره‌اي مصنوعي پيدا مي‌کنيد .

8) ازپودرهاي نامناسب استفاده نکنيد
پنکک و يا پودرهاي فيکس کننده آرايش بايد بر روي صورت به خوبي بنشيند . حتما پودري استفاده کنيد که بر روي صورتتان بنشيند . براي برجسته کردن استخوان گونه نيز مناسب ترين رنگ رژ گونه را انتخاب کنيد . نبايد رنگ رژ گونه تان تفاوت زيادي با رنگ پايه پوستتان داشته باشد .

9) در مورد آرايش دلخواهتان قصه نگوييد
هيچ وقت با توضيح از آرايشگر نخواهيد مدل مو يا آرايشي را که در ذهن شماست پياده کند . چون ممکن است برداشت او با شما خيلي متفاوت باشد . بنابراين حتما مدل مورد نظرتان را در قالب عکس ، آن هم حداقل يک هفته قبل از عروسي به او نشان دهيد .

10) زيبايي هايتان را نشان دهيد
شما بايد به ويژگي هايي اهميت بدهيد که بيش از همه دوست داريد . در روز عروسي شما مي خواهيد خودتان باشيد اما در زيباترين صورت ممکن . پس اگر چشمانتان را بيشتر دوست داريد ، يا اگر گونه هايتان برايتان مهم است ، آنها را بيشتر نمايان کنيد .

11) مراقب عکس ها باشيد
براي اين که در عکس هاي عروسي عجيب و وحشتناک به نظر نرسيد ، آرايشتان را با پودر ثابت کنيد و مطمئن شويد که پوستتان مات شود تا در عکس ها براق نيفتد . همينطور رژلبي را انتخاب کنيد که کمي از حد معمولي که استفاده مي کنيد روشن تر باشد . زيرا لب هاي کمرنگ در عکس ، محوتر به نظر مي آيند .

12) همه خانواده مشتري يک آرايشگر نشويد
از قديم مرسوم بود که عروس با دختران جوان يا مادر و خواهر و خاله و دختر خاله‌‌هايش همه نزد يک آرايشگر آشنا مي‌رفتند . هيچ وقت اين اشتباه را نکنيد زيرا بعدا همگي شبيه هم خواهيد شد ! سبک کار آرايشگرها معمولا مشخص است و تم اصلي کارشان را حتي اگر نخواهند هم روي افراد متفاوت پياده مي کنند . اگر مي خواهيد در عروسي تک باشيد ، آرايشگرتان را با ديگران قسمت نکنيد .

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی